Portal tworzą polscy pasjonaci parkour i freerunningu. Jeśli chciałbyś pomóc w tworzeniu portalu, napisz na kontakt@parkourportal.pl.

Redaktorzy:

Tomasz “Borów” Dąbrowski

Parkour trenuje od 2005 roku, a od ok. 2013 roku parkour stał się również jego sposobem na życie. Jeden z założycieli Klubu Sportowego Movement oraz Polskiej Federacji Parkour i Freerun. Twórca “Movement Areny”, czyli pierwszej w Polsce sali do parkour pod dachem. Autor wielu projektów parkour parków, które powstały w Polsce (m.in. Suwałki, Gdańsk, Gdynia, Kołobrzeg, Lublin).

 

 


Michał “Talmur” Talma

Zainteresowany tematem parkour od najmłodszych lat, treningi zaczął w 2015 roku. Adept Akademii Parkour autorstwa Klubu Sportowego Parkour Wschód w Mińsku Mazowieckim. Ciekawy tematu i społeczności Parkour&Freerun w Polsce.

 

 


Adrian “Halin” Halicki

Swoją przygodę z parkour zaczął w 2006 roku. W swoim treningu zwraca szczególną uwage na przygotowanie fizyczne, prawidłową technike i motorykę ciała. Instruktor sportu i rekreacji ruchowej. Zajmuje sie również treningiem gimnastyki sportowej i lekkoatletyki. Interesuje się również psychologią sportu.

 

 


Webmaster:

Damian Bartelik

Członek KS Movement i pasjonat parkour i freerun. Absolwent Technikum Informatycznego w Kościerzynie, od dawna interesuję się technologiami informatycznymi. Aktualnie hobbystycznie zajmuję się tworzeniem stron internetowych i grafiki komputerowej. Na co dzień student AWF w Gdańsku lubiący nowe wyzwania.